21 Eylül 2021

Mavi Kale Dış Cephe Mantolama

Mavi Kale Dış Cephe Mantolama Sistemleri

Isı yalıtımı sektörünün öncü markalarından Mavi Kale’nin ‘Dış Cephe Mantolama Sistemi Uygulamaları’, ‘uygulama +1 yıllık kullanım’ sürecinde sigorta kapsamında korunuyor.

Türkiye’nin sigortalanabilen ilk ve tek dış cephe mantolama sistemini sunan Mavi Kale, dış cephe ısı yalıtımı uygulamalarını güvence altına alıyor. Mavi Kale dış cephe mantolama sistemi uygulamaları; uygulama esnasındaki olası yangın, infilak, fırtına vb. hasarlar karşı da güvence sunuyor.

Mavi Kale dış cephe mantolama sistemi’nin avantajları ;

Isı yalıtımında maksimum düzeyde enerji verimi için tüm detayları önemseyen Mavi Kale, ‘bütüncül sistemler’ sunuyor. Ürün paketlerindeki her bir bileşenin ‘uyum’ ve ‘performans’ testlerinden geçmesi sebebiyle, Mavi Kale sistemlerinden hedeflenen sonuçlar alınıyor. Mavi Kale, ‘yaşlandırma’ ve ‘performans’ testlerini kapsayan ETAG 004 standardına göre test edilen ürün bileşenlerinin birbirleri ile entegre şekilde çalıştığını kanıtlıyor.

Her yıl düzenli olarak Avrupa Standart Hazırlama Komitesi (EOTA) tarafından hazırlanan ve 3 ay boyunca süren testler, Blue’Safe Mavi Kale dış cephe mantolama sistemi ürün paketlerinin 20 yıl sonraki performansı da ölçülüyor. Sistemi oluşturan tüm ürünlerin, aynı testten geçmesi, ürün paketlerinin güvenilirliğini artırıyor.