Isı Yalıtımı Çözümleri

Dow Bina Çözümleri, ürünün AB inşaat Direktifi şartlarına uygunluğunu, çevre ve insan sağlığı, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı performansları  açısından uyması gereken özelliklerini tanımlayan “CE Belgeli” ısı yalıtımı ürünlerini mavi renkte üreterek piyasaya sunuyor. DOW-STYROFOAM mavi renkli ısı yalıtım levhaları su emmeyen yapısıyla dağılma, ufalanma, kopma gibi deformasyonlara uğramadığı gibi dona karşı dayanıklılığı sayesinde de bina dışında sıva çatlağı gibi oluşumları, bina içinde ise küf ve rutubeti engelleyerek sağlıklı ve konforlu mekanlar oluşturuyor. Standartlarına uygun ısı yalıtımının metrekare fiyatı ise 25-35 TL. arasında değişiyor.
Hem konforlu hem tasarruflu evlerin anahtarını sunan CE Belgeli DOW-STYROFOAM levhalar hakkında bilgi almak için Dow Bina Çözümleri Türkiyeye bakabilirsiniz. (www.building.dow.com/europe/tr/)

Etiketler: , , , , , ,

Dış Cephe Mantolama Fiatları

Dış Cephe Mantolama Fiatlarında kullanılacak levhaların , dış cephe boyasının , malzemelerin özelliklerine göre mantolama birim fiyatları değişmektedir. Binanınızın dış cephesini mantolama yaptırmadan önce mantolama firmalarından fiyat teklifi alınız. Zaman zaman yapılan kampanyaları takip edebilir, sizde bütçenize uygun  mantolama fiatlarından faydalanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Mantolama m2 fiyatları

Mantolama firmalarının m2 fiyatları bazen çok uygun olabiliyor. Mantolama da fırsat denebilecek fiyatlarda mantolama kampanyaları düzenleniyor. Elbette mantolama yaptıracak bina sahipleri için bu önemli bir konu ama fiyat dışında da dikkat etmemiz gereken hususları göz önünde bulundurmakta fayda var. Kullanılan malzeme, işcilik, uygulama şekli gibi fiyatı etkileyen etmenler bulunur. Hem kalite hemde bütçemize uygun fiyata mantolama yaptırmak için biraz araştırma yapmak gerekir.

Mantolama m2 fiyatları konusunda sizlere  ortalama olarak 25 TL+KDV, 28 TL + KDV gibi fiyatlar sunulacaktır. Dediğim gibi kullanılacak malzemede fiyatı belirleyen önemli bir unsurdur.

Etiketler: , , , , , , ,

Mantolama Fiyatları

Mantolama fiyatlarının belirlenmesinde ısı yalıtımı yapılacak alanın metre karesi ve kullanılacak malzemenin kalitesi önemli rol oynamaktadır. Mantolama konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip konusunda uzman olan firmalardan binanızın mantolanması için keşif yaptırıp bu şekilde ne bir fiyat alabilirsiniz.

Mantolama yaptıracak olanlar şunu da hatırlatmak isterim. Mantolama fiyatları konusunda çok cazip seçenekler sunan firmalarda mevcut m2 sine 25 tl den mantolama yaptıracak olanlar için bu gibi fırsatları da değerlendirebilirsiniz.

Mantolama yaptırmadan önce firmaları ve fiyat araştırması yaparken ısı yalıtımı, mantolama konusunda ön bilgi edinmeniz iyi olacaktır. Bu şekilde  istediklerinizi daha iyi anlatarak istediğiniz kalitede ve fiyatta bir mantolama yaptırmış olursunuz.

Etiketler: , , , , , ,